خرید گیفت کارت اسپاتیفای Spotify

خانه/پرشین گیفت کارت, گیفت کارت اسپاتیفای/خرید گیفت کارت اسپاتیفای Spotify

خرید گیفت کارت اسپاتیفای Spotify

سرویس موزیک اسپاتیفای

اگر بخواهیم به طور کلی مفهوم واژه ی اسپاتیفای را بیان کنیم می توانیم بگوییم که اسپاتیفای از دو کلمه ی SPOT و IDENTIFY تشکیل شده است و این به معنی شناسایی برترین قطعات موسیقی می باشد.

پس می توان گفت که کاربرد سایت اسپاتیفای نیز به همین منظور است یعنی سایتی که بهترین قطعات موسیقی را از سراسر جهان گردآوری نموده و در دسترس کاربران خود قرار داده است.

با اسپاتیفای می توانید مجموعه ای کامل از آهنگ های جدید و مورد علاقه خود را بسازید. جالب است بدانید با توجه به موزیک هایی که گوش داده اید اسپاتیفای یک لیست پخش به شما پیشنهاد می دهد و به شما  می گوید که ممکن است از این آهنگ ها نیز استقبال کنید.

اسپاتیفای یک بانک بزرگ از موزیک ها ، خواننده ها و هنرمندان تازه است که می توان گفت حدود 15 میلیون قطعه موسیقی در آن وجود دارد.

برای استفاده از تمامی امکانات سرویس اسپاتیفای باید اکانت پریمیوم یا پولی آن را داشته باشید که این امر با خرید گیفت کارت اسپاتیفای Spotify امکان پذیر است. قطعا اگر از اکانت رایگان اسپاتیفای استفاده کنید دسترسی محدودی نسبت به اکانت های پولی و پریمیوم آن خواهید داشت.

اسپاتیفای چیست؟

دسترسی به امکانات بیشتر با خرید گیفت کارت اسپاتیفای Spotify

برای استفاده از تمامی مزایای سرویس موزیک اسپاتیفای باید گیفت کارت اسپاتیفای را خریداری کنید. با خرید گیفت کارت اسپاتیفای Spotify امکانات زیر برای شما فراهم می شود:

  • دسترسی و گوش دادن به موزیک ها به صورت آفلاین در گوشی تلفن همراه و دسکتاپ خود برای آن دسته از موزیک هایی که یک بار آنها را گوش داده اید بدون استفاده از اینترنت
  • با استفاده از اکانت رایگان اسپاتیفای تنها می توانید به مدت 20 ساعت در ماه به موسیقی های اسپاتیفای گوش دهید قطعا با اکانت پریمیوم می توانید دسترسی نامحدود به موزیک ها داشته باشید.
  •  عدم نمایش اگهی های تبلیغاتی و پخش نامحدود برای اکانت هایی که از نسخه های پولی ( اکانت پریمیوم اسپاتیفای ) استفاده می کنند.

نحوه ی استفاده از گیفت کارت اسپاتیفای :

برای استفاده از تمامی امکانات اسپاتیفای همان طور که گفته شد باید ابتدا در این سایت اکانت بسازید. اگر اکانت فیسبوک دارید پیشنهاد می کنیم با اکانت فیسبوک خود وارد حساب کاربری تان شوید در این صورت می توانید با دوستانتان هم در ارتباط باشید و بدانید که به چه موسیقی گوش داده اند و حتی موزیک های مورد علاقه تان را با آنها به اشتراک بگذارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید گیفت اسپاتیفای و استفاده از این سرویس می توانید به لینک های آموزشی زیر مراجعه نمایید.

آموزش تصویری ساخت اکانت اسپاتیفای

نحوه ی شارژ اکانت اسپاتیفای


شارژ اکانت اسپاتیفای , اکانت پریمیوم اسپاتیفای , خرید اکانت پریمیوم اسپاتیفای , خرید گیفت کارت اسپاتیفای یک ماهه ، اکانت پریمیوم اسپاتیفای رایگان
خرید گیفت اسپاتیفای , گیفت کارت رایگان اسپاتیفای , خرید گیفت کارت اسپاتیفای یک ماهه ، نحوه ی استفاده از گیفت کارت اسپاتیفای

1400/9/20 12:47:23

عنوان

رفتن به بالا