خرید گیفت کارت آمازون

آمازون چیست؟

آمازون یک شرکت امریکایی تجارت الکترونیک بزرگی است که در سال 1944 در واشنگتن تاسیس شد. این شرکت ابتدا فعالیت خود را با فروش انلاین کتاب آغاز کرد و بعدا قسمت خرید و فروش اجناس و محصولات نو و دست دوم را به لیست خود اضافه نمود و سپس دامنه ی محصولات خود را گسترده تر کرد. اما امروز به عنوان یکی از بزرگترین و معروف ترین فروشگاههای اینترنتی کتاب ، سی دی ، محصولات دیجیتال و … شناخته شده که دانشجویان و علاقه مندان زیادی را به سمت خود کشانده است .

یکی از جذابیت های این سایت حراج های فوق العاده ایی است که در زمان های خاصی از سال گذاشته می شود و گاها تا 80 درصد روی برخی از محصولات تخفیف گذاشته می شود که به جمعه سیاه “Black Friday” معروف است.

خرید گیفت کارت آمازون

  خرید گیفت کارت آمازون امریکا ، خرید گیفت کارت آمازون انگلیس

با وجود تحریم ها علیه ایران در حال حاضر امکان خرید مستقیم از این سایت پرطرفدار برای کاربران ایرانی وجود ندارد . در این صورت تنها راهی که پیش روی شماست استفاده از گیفت کارت آمازون است برای این منظور باید ابتدا اقدام به خرید گیفت کارت آمازون امریکا یا خرید گیفت کارت آمازون انگلیس کنید در مرحله ی دوم ای پی خود را به IP غیر از ایران تغییر دهید. سپس نسبت به کشور اکانت خود در سایت آمازون ، گیفت کارت مناسب با اکانتتان را خریداری نمایید .

اگر بخواهیم به طور واضح تری بیان کنیم باید بگوییم شما برای خرید از سایت آمازون ابتدا در این سایت یک حساب کاربری بسازید در مراحل ساخت ، کشور اکانت خود را مشخص نمایید (بهتر است امریکا یا انگلیس انتخاب شود) و سپس نسبت به کشور انتخاب شده گیفت کارت مورد نظر را خریداری کنید.

برای ساخت اکانت آمازون می توانید به آموزش زیر مراجعه نمایید.

آموزش ساخت اکانت آمازون

  • با شارژ حساب کاربری خود می توانید نسبت به اعتبار اضافه شده در اکانتتان اقدام به خرید از این سایت نمایید.

نکته: برخی از سایت ها اقدام به ارائه گیفت کارت رایگان امازون می نمایند دقت داشته باشید که استفاده از این کارت ها موجب مسدود و بلاک شدن حساب کاربری شما می شود.

خرید گیفت کارت آمازون ، آمازون کارت ، خرید گیفت کارت آمازون انگلیس ، خرید از آمازون ، گیفت کارت آمازون ، خرید گیفت کارت آمازون امریکا

1400-05-09T16:38:07+04:30

Go to Top