گیفت کارت اپل آیتونز ۱۰ دلاری
خرید گیفت کارت و تحویل آنی

گیفت کارت آیتونز اپل ۱۰ دلاری امریکا

با خرید گیفت کارت آیتونز ۱۰ دلاری قادر هستید اکانت آیتونز خود را شارژ نموده و به مقدار بالانس ذخیره شده در اکانت به دانلود محصولات موجود در اپ استور بپردازید.

اکانت آیتونز بسازید و حساب کاربری آیتونز خود را با گیفت کارت ۱۰ دلاری امریکا خریداری شده شارژ نمایید.

هنگامی که اکانت آیتونز یا حساب کاربری آیتونز خود را با گیفت کارت آیتونز شارژ نمودید، ممکن است پس خرید از فروشگاه اپ استور مقدار مبلغی در اکانت آیتونز شما باقی بماند که تاریخ انقضا ندارد و موقع نیاز می توانید از آن استفاده نمایید.

جهت یادگیری ساخت اپل آیدی بهتر است از  آموزش ساخت اپل آیدی در بخش آموزش های ارائه شده در سایت استفاده کنید

گاهی ممکن است زمان ساخت اکانت اپل آیدی با مشکلاتی روبرو شوید که برای اقدام سریع پیشنهاد می شود اپل آیدی وریفای شده آماده آمریکا از سایت گیفت کارت اولین و  معتبر ترین فروشگاه اینترنتی در ایران خریداری نمایید. این نکته قابل ذکر است که بعضی از سایت های فروش گیفت کارت صرفا برای تبلیغات بیشتر اعلام به فروش گیفت کارت رایگان آیتونز اپل و ایفون می کنند که اصلا وجود ندارد. در صورتی که صرفا جهت تبلیغات استفاده می شود.

گیفت کارت رایگان آیتونز اپل و ایفون نا معتبرند و احتمال دارد موقع استفاده از آن منجر به مسدود شدن اکانت آیتونز شما شود .

خرید اپلیکیشن با گیفت کارت آیتونز اپل ۱۰ دلاری

با خرید گیفت کارت اپل که در سایت گیفت کارت از مبلغ ایتونز ۵ دلاری تا ایتونز ۵۰۰ دلاری موجود می باشد می توانید هر برنامه یا اپلیکیشنی را که مد نظر دارید برای ایفون خود تهیه کرده و استفاده نمایید.

برای مشاهده قیمت ها و خرید گیفت کارت آیتونز اپل امریکا به سایت giftcard.ir مراجعه کنید

جهت نحوه شارژ اپل آیدی خود می توانید از قسمت آموزش ها استفاده کنید


خرید گیفت کارت ۱۰ دلاری اپ استور – خرید گیفت کارت آیفون ۱۰ دلاری -گیفت کارت آیتونز اپل امریکا – خرید گیفت کارت آیتونز ۱۰ دلاری – گیفت کارت ۱۰ دلاری – خرید گیفت کارت اپل ۱۰ دلاری – شارژ ۱۰ دلاری اپل – خرید گیفت کارت ایتونز – گیفت کارت ۱۰ دلاری ارزان – خرید گیفت کارت آیتونز اپل ۱۰ دلاری امریکا – خرید گیفت کارت ۱۰ دلاری اپ استور – خرید گیفت کارت ۱۰ دلاری اپل – گیفت کارت رایگان ده دلاری – گیفت کارت ۱۰ دلاری امریکا