گیفت کارت اپل آیتونز ۵ پوندی
خرید گیفت کارت و تحویل آنی

گیفت کارت ۵ پوندی آیتونز اپل انگلیس

گیفت کارت اپل در واقع همان کارت هدیه از طرف شرکت اپل است که این کارت اعتباری مجازی با وارد کردن یک کد که با حرف X شروع می شود در اپل ایدی شارژ شده و برای هدیه دادن یا خرید شخصی از فروشگاه های اپل از آن استفاده می شود .

با خرید گیفت کارت ۵ پوندی آیتونز انگلیس یا گیفت کارت ۵ پوندی انگلیس می توانید از اپ استور ایتونز به اندازه ی ۵ پوند اکانت خود را شارژ نموده و از برنامه ها و نرم افزارهای اپ استور لذت ببرید .

نکته:

گیفت کارت آیتونز اپل هیچ گونه محدودیتی در تاریخ و زمان استفاده نداشته و هر زمان که بخواهید می توانید نسبت به اعتبار شارژی که دارد از آن استفاده کنید. به طور کلی گیفت کارت های ایتونز دارای تاریخ انقضا نمی باشند.

با استفاده از این گیفت ۵ پوندی آیتونز انگلیس حساب ایتوز یا اکانت ایتونز خود را شارژ نمایید .

گیفت کارت آیتونز اپل انگلیس که از آن می توان برای خرید انواع بازی ها ، فیلم ، کتاب، موزیک و غیره استفاده کرد و تنها در اپل آی دی شارژ می شود .

باید توجه داشته باشید استفاده گیفت کارت های هکی باعث می شود اکانت شما از طرف اپل مسدود یا بلاک شود. گیفت کارت های persiangiftcard از معتبرترین شرکت اپل در امریکا خریداری شده است و کاملا قانونی و مشروع هستند.

برای مشاهده قیمت ها و خرید گیفت کارت ۵ پوندی آیتونز اپل انگلیس giftcard.ir کلیک کنید .


گیفت کارت ۵ پوندی آیتونز اپل انگلیس – خرید گیفت کارت ۵ پوندی ایتونز – گیفت کارت ۵ پوندی – خرید گیفت کارت اپل ۵ پوندی – خرید گیفت کارت ۵ پوندی اپ استور – خرید گیفت کارت آیفون ۵ پوندی – خرید گیفت – کارت آیفون ۵ پوندی – شارژ ۵ پوندی اپل – خرید گیفت کارت ایتونز ارزان – گیفت کارت اپل ۵ پوندی – گیفت کارت اپل آیتونز ۵ پوندی – گیفت کارت ایتونز ۵ پوندی – گیفت کارت ۵ پوندی آیتونز انگلیس – گیفت کارت ۵ پوندی آیتونز انگلیس – گیفت ۵ پوندی آیتونز انگلیس – گیفت کارت ۵ پوندی انگلیس –