جهت مشاهده قیمت ها لطفا در سایت ثبت نام کنید. برای ثبت نام دکمه  خرید و تحویل آنی را کلیک کنید.

پس از ثبت نام پنل تخفیف برای شما فعال می گردد.

خریدگیفت کارت اپل آیتونز 15 دلاری امریکا
خرید گیفت کارت و تحویل آنی

گیفت کارت اپل آیتونز 15 دلاری امریکا

گیفت کارت آیتونز اپل 15 دلاری

گیفت کارت آیتونز 15 دلاری چیست؟ آیا این گیفت کارت را فقط می توان برای خرید از آیتونز استور بکار برد؟ نحوه استفاده از این گیفت کارت چگونه است؟

در سال های اخیر وجود گیفت کارت ها توانسته است فرآیند خرید از سایت های خارجی را برای مردم بسیار آسان کند. این کارت ها که مشابه کارت های بانکی می باشند دارای یک اعتبار مشخص بوده و اغلب برای شرکت یا فروشگاه خاصی کاربرد دارند.

از گیفت کارت برای هدیه نیز استفاده می شود. شرکت های بزرگ دنیا با عرضه گیفت کارت های مخصوص به خود سعی دارند که شرایط خرید آسان تری را برای کاربران فراهم نمایند.

در حال حاضر یکی از معروف ترین گیفت کارت های دنیا ، گیفت کارت آیتونز اپل است که در ادامه این مطلب قصد داریم ضمن معرفی آن به بررسی کاربردهای این گیفت کارت و نحوه خرید و استفاده آن بپردازیم.

گیفت کارت آیتونز اپل چیست؟

همانطور که گفته شد گیفت کارت ها ، کارت های اعتباری هستند که دارای میزان اعتبار مشخصی بوده و برای کاربرد خاصی استفاده می شوند.

در حال حاضر یکی از بزرگ ترین ارائه دهنده های این گیفت کارت ، شرکت اپل است که گیفت کارت محبوب خود را با نام گیفت کارت آیتونز عرضه کرده است. این گیفت کارت برای خرید محتواهای آیتونز استور بکار می رود.

این فروشگاه با هدف حمایت از قانون کپی رایت تلاش کرده است محصولاتی از قبیل انواع فیلم ، موسیقی ، برنامه های کاربردی و کتاب های صوتی را بصورت اینترنتی در اختیار کاربران خود قرار دهد. اما کاربران برای خرید از این فروشگاه لازم است یک گیفت کارت در اختیار داشته باشند که همان گیفت کارت آیتونز اپل است.

این کارت تاریخ انقضا مشخصی ندارد و با شارژ آن در اپل ایدی خود می توانید تا پایان اعتبار باقی مانده در اپل ایدی ، از آن استفاده نمایید. تنها نکته ی مهم جهت استفاده از گیفت کارت این است که دقت کنید کشور اپل ایدی شما با کشور گیفت کارت خریداری شده یکسان باشد و از IP غیر ایران استفاده نمایید.

برای مثال گیفت کارت آیتونز اپل امریکا را فقط کاربرانی می توانند در آیتونز استور استفاده کنند که در هنگام خرید اپل ایدی یا ساخت آن ، کشور امریکا را انتخاب کرده باشند.

اگر به هر دلیل با ساخت اپل ایدی مشکل دارید می توانید اپل ایدی وریفای شده امریکا را از اولین فروشگاه اینترنتی گیفت کارت در ایران خریداری نمایید.

خرید اپل ایدی وریفای شده امریکا

کاربرد گیفت کارت آیتونز اپل 15 دلاری

همانطور که گفته شد هر گیفت کارت آیتونز اپل را با توجه به میزان اعتبار آن نام گذاری می کنند. از این رو گیفت کارت آیتونز اپل 15 دلاری ، دارای 15 دلار اعتبار است و فرد پس از شارژ اکانت آیتونز خود می تواند به اندازه 15 دلار از اپ استور خرید نماید.

از جمله کاربردهای این گیفت کارت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • شما می توانید با استفاده از این گیفت کارت فیلم ها ، موسیقی، کتاب صوتی و برنامه های کاربردی آیتونز استور را خریداری نمایید.
  • می توانید پس از شارژ اکانت آیتونز خود از تخفیفات خوب این فروشگاه بهره مند شوید.
  • می توانید از محصولات جدید فروشگاه مطلع شوید.
  • می توانید اکانت آیتونز دوستان و خانواده خود را شارژ کرده تا به عنوان یک هدیه عالی آنها را سوپرایز کنید.

مشاهده گیفت کارت های ایتونز اپل

خرید و استفاده از گیفت کارت آیتونز اپل 15 دلاری

برای خرید این گیفت کارت ابتدا باید آن را انتخاب نموده ، پس از تکمیل فرایند ثبت نام و سپس پرداخت از طریق درگاه های بانکی کد گیفت کارت در اختیار شما قرار می گیرد که فقط برای یک اکانت آیتونز قابل استفاده می باشد.

سپس باید وارد برنامه آیتونز خود شوید و پس از ورود به اکانت کاربری تان و کلیک بر روی گزینه redeem به بخش شارژ اکانت هدایت می شوید. در این قسمت با وارد کردن کد گیفت کارت آیتونز اپل 15 دلاری خود می توانید حساب خود را شارژ نمایید و از خرید کردن در آیتونز استور لذت ببرید.

با گیفت کارت اپل آیتونز 15 دلاری می توانید از اپ استور ایتونز به اندازه 15 دلار اکانت خود را شارژ نموده و از برنامه ها و نرم افزارهای اپ استور لذت ببرید.

در صورتی که با نحوه ساخت اپل آیدی آشنایی ندارید می توانید از آموزش ساخت اپل آیدی در قسمت آموزش ها استفاده نمایید.

اطلاعاتی در مورد انتقال اعتبار اپل ایدی ٬ ساخت اپل ایدی ٬ فراموش کردن رمز اپل ایدی ٬ تغییر ایمیل اپل ایدی و … می دانید ؟ پس کلیک کنید

نکته :

گیفت کارت رایگان آیتونز اپل و ایفون وجود ندارد و این مورد صرفا جنبه ی تبلیغاتی داشته و در صورت استفاده ، باعث بلاک شدن اپل ایدی شما می گردد. 

خرید اپلیکیشن با گیفت اپل آیتونز 15 دلاری

با خرید گیفت کارت اپل که در سایت گیفت کارت از مبلغ آیتونز 5 دلاری تا ایتونز 500 دلاری موجود می باشد می توانید هر برنامه یا اپلیکیشنی را که مد نظر دارید برای ایفون خود تهیه کرده و استفاده نمایید.


گیفت کارت آیتونز 15 دلاری – گیفت کارت 15 دلاری ٬ خرید گیفت کارت اپل 15 دلاری ٬ گیفت کارت اپل 15 دلاری امریکا خرید گیفت کارت 15 دلاری اپ استور
گیفت کارت اپل آیتونز 15 دلاری امریکا ارزان ٬ خرید گیفت کارت آیفون 15 دلاری ٬ خرید و فروش گیفت کارت اپل 15 دلاری امریکا ٬ گیفت اپل آیتونز 15 دلاری اورجینال
شارژ 15 دلاری اپل – خرید گیفت کارت ایتونز ٬ گیفت کارت آیتونز 15 دلاری گیفت کارت 15 دلاری ارزان ٬ گیفت کارت آیتونز 15 دلاری اصل ٬ گیفت کارت اپل 15 دلاری امریکا ارزان
خرید گیفت کارت اپل آیتونز 15 دلاری امریکا ٬ گیفت اپل آیتونز 15 دلاری ٬ گیفت کارت آیتونز 15 دلاری ٬ گیفت کارت اپل 15 دلاری امریکا ٬ گیفت کارت اپل 15 دلاری
گیفت کارت اپل 15 دلاری امریکا ٬ خرید گیفت کارت اپل آیتونز 15 دلاری امریکا ٬ گیفت کارت اپل 15 دلاری ٬ گیفت اپل آیتونز 15 دلاری ٬ گیفت کارت آیتونز 15 دلاری