استیم والت گلوبال

شرکت والو VALVE نرم افزار استیم را برای سرگرمی کاربرانش ارائه کرد تا با بازی های ویدئویی و رایانه ای و رسانه های آنلاین نظیر اخبار که در محصولات خود انتشار داده کاربران را مجذوب خود کند. سایت پرشین گیفت کارت ، گیفت کارت های استیم والت گلوبال را در مناسب ترین قیمت در اختیار شما مشتریان عزیز گذاشته است. همچنین می توانید برای خرید استیم ولت ارزان خود با پشتیبان های ما در ارتباط باشد.

خرید والت استیم

این نرم افزار استیم یک شبکه اجتماعی است و برخلاف نرم افزارهای اجتماعی دیگر ارتباطی با ایجاد خنده در کاربرانش ندارد و بیشتر برای بازی های انلاین استفاده می شود. در سال 2012 شرکت پخش استیم (VALVE) محصولاتی از نوع غیر بازی های رایانه ای به اشتراک گذاشت. برای خرید والت استیم با قیمت ارزان به سایت پرشین گیفت مراجعه کنید.

قابلیت های استیم

  • برقراری چت صوتی و تصویری برای بازی های آنلاین
  • ذخیره سازی ابری اطلاعات
  • قابلیت بازی های گروهی و تحت شبکه
  • امکان بروز رسانی کردن بازی ها
  • و ایجاد ارتباط با شبکه های اجتماعی از جمله قابلیت های استیم بشمار می آیند.

برای دریافت نحوه ساخت اکانت استیم و نحوه شارژ اکانت استیم به لینک زیر مراجعه نمایید.

آموزش ساخت اکانت استیم و نحوه ی شارژ آن

استیم والت گلوبال توسط شرکت والو پشتیبانی می شود که این شرکت در سراسر جهان مورد تایید قرار گرفته شده است. برای پیشگیری از هک اکانت استیم کابران ، شرکت استیم فضای امنیتی بیشتری خلق کرده است تا به نحوی از دخالت و نفوذ هکرها به حساب کاربری دیگران جلوگیری کند.

نکته: برای بازی های داخل VALVE حتما نیاز به نصب استیم است و بدون آن امکان استفاده از بازی ها نمی باشد.

خرید استیم والت گلوبال

با خرید استیم والت گلوبال Steam و وارد کردن کد استیم به حساب کاربری خود می توانید اکانت خود را شارژ نموده و خرید دلخواه خود را از شرکت استیم انجام دهید. حتی شما از شرکت های طرف قرارداد استیم نیز می توانید عناوین بازی های کامپیوتری ، نرم افزار و … را تهیه کنید.

نکته: به علت نداشتن هیچگونه محدودیت مکانی در استیم، steem توجه بسیاری از گیمرها را به خود جذب کرده است. یکی از مهم ترین اهداف استیم مدیریت و دانلود بازی های اوریجینال از فروشگاه های آنلاین می باشد.

سایت پرشین گیفت کارت  ، در زمینه خرید گیفت کارت یکی از معتبر ترین سایت ها بوده و با پشتیبانی انلاین 24 ساعته خود در تلگرام پاسخگوی تمامی سوالات شما عزیزان درباره خرید استیم ولت ارزان می باشد.