کاربران عزیز لطفا جهت استفاده از امکانات سایت و خدمات پشتیبانی ٬ موارد زیر را به دقت مطالعه نمائید.

ورود کاربران به فروشگاه اینترنتی پرشین گیفت کارت و استفاده از امکانات ٬ ثبت سفارش و خرید محصولات به معنای مطلع بودن ٬ پذیریش قوانین و مقررات پرشین گیفت کارت میباشد.

پرشین گیفت کارت این حق را دارد که بدون اطلاع قبلی قوانین ٬ ضوابط و مقررات را تغییر دهد.

  • مجموعه قوانین وبسایت پرشین گیفت کارت به دو بخش قوانین خرید جم بازی و قوانین خرید گیفت کارت تقسیم بندی میشود

قبل از خرید سکه ٬ جم بازی و درون برنامه ای به نکات زیر توجه فرمایید :

قبل از اینکه بخواهید ثبت سفارش انجام دهید اطلاعات اکانت خود را در دستگاه خود بررسی فرمائید و از صحیح بودن اطلاعات مطمئن شوید چنانچه اطلاعات ثبت شده اشتباه باشد ٬ عواقب آن متوجه کاربر است و در این مورد کاربر حق اعتراض ندارد.

از آنجایی که تمامی قیمت ها بر اساس نوسانات دلار تنظیم میشود و سفارش ها (حتی سی پی کالاف دیوتی موبایل) از طریق سرور آن انجام می پذیرد لذا چنانچه قیمت هر محصول ، زمان ثبت سفارش با قیمت آن هنگام تحویل و شارژ ، مغایرت و افزایش داشته باشد ، ما به التفاوت قیمت بر عهده مشتری می باشد.

چنانچه کاربر سفارشی را به هر دلیلی لغو کند ، باید توسط تیم پشتیبانی پرشین گیفت کارت احراز هویت گردد، سپس 10% از مبلغ کل کسر می گردد و مابقی طی 3 الی 5 روز کاری به حساب کاربر واریز خواهد شد. لازم به ذکر است شخصی که قصد احراز هویت دارد الزاما باید بالای ۱۸ سال سن داشته باشد، صاحب کارت ملی و کارت بانکی که از سایت خرید کرده است، باشد.

چنانچه تایید دو مرحله ای جیمیل و فیسبوک فعال و یا اطلاعات ثبت شده مربوط به اکانت نادرست باشد ٬ پیگیری سفارش به انتهای لیست بر میگردد و تکمیل سفارش تا زمان ارسال اطلاعات صحیح حداکثر تا ۲۴ ساعت زمان میبرد.

درج اطلاعات نادرست در هنگام ثبت سفارش با مسئولیت کاربر میباشد.

بعد از اینکه ثبت سفارش توسط کاربر انجام شد و تا زمان تکمیل سفارش ٬ لطفا وارد اکانت خود نشوید. در صورت نمایش خطا و یا عدم انجام خرید به دلیل ورود کابر به اکانت ٬ مسئولیت عدم تکمیل سفارش به عهده خود کاربر میباشد.

لطفا قبل از سفارش آفر ها و پک های جم بازی مطمئن شوید این پک یا آفر در اکانت بازی شما موجود است و حداقل 24 ساعت هنوز از زمان آن باقی مانده است چنانچه زمان آفرها یا پک ها به اتمام رسیده باشد و یا در اکانت بازی شما موجود نباشد پرشین گیفت کارت هیچ مسولیتی ندارد و عواقب آن متوجه خود کاربر است.

توجه داشته باشید : تمامی اطلاعات اکانت بازی کاربر بعد از تکمیل سفارش از دیتابیس سایت حذف خواهد شد و بعد از آن امکان دسترسی مجدد به اکانت بازی شما وجود ندارد.

با این حال توصیه میشود جهت اطمینان خاطر خود اطلاعات اکانت را تغییر دهید و همچنین پس از تکمیل سفارش٬ تایید دو مرحله ای اکتیویژن ٬ جیمیل ٬ فیسبوک و… خود را فعال کنید .

ناگفته نماند پرشین گیفت کارت هیچگونه مسئولیت در قبال قصور شما در این امر ندارد.

دقت داشته باشید به علت تعداد بالای سفارشات ٬ شارژ محصولات درون بازی و درون برنامه ای در ساعات اداری  حداکثر ۱ ساعت زمانبر خواهد بود  و در ساعات غیر اداری این زمان نیز بیشتر خواهد شد لذا از تماس و ارسال پیام به پشتیبانی جدا خودداری فرمائید.

قبل از خرید انواع گیفت کارت به این نکات زیر توجه فرمایید:

توجه داشته باشید :  چنانچه کارشناسان فروش و تیم پشتیبانی تاییدیه کارت ملی و کارت بانکی، همراه با عکس سلفی از خریدار درخواست نمایند ، ارسال آن از سمت خریدار الزامیست.

تایید شماره موبایل ثبت شده و همچنین تایید شماره تلفن ثابت (چنانچه نیاز باشد) در پرشین گیفت کارت الزامیست.

چنانچه کاربر سفارشی را به هر دلیلی لغو کند ، باید توسط تیم پشتیبانی پررشین گیفت کارت احراز هویت گردد، سپس 10% از مبلغ کل کسر می گردد و مابقی طی 3 الی 5 روز کاری به حساب کاربر واریز خواهد شد. لازم به ذکر است شخصی که قصد احراز هویت دارد الزاما باید بالای ۱۸ سال سن داشته باشد، صاحب کارت ملی و کارت بانکی که از سایت خرید کرده است، باشد.

نکته بسیار مهم : در انتخاب و خرید گیفت کارت مورد نظر نهایت دقت را داشته باشید زیرا به هیچ عنوان کد گیفت کارت تحویل داده شده پس گرفته نمیشود و همچنین مرجوع نمیگردد.

از تاریخ ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ به دلیل رعایت موارد امنیتی ارسال کد گیفت کارت ٬ پس از تایید تیم پشتیبانی بین ۳۰ الی ۶۰ دقیقه به طول می انجامد.

چنانچه در استفاده از گیفت کارت با مشکلی مواجه شدید تنها با تلگرام پشتیبانی در ارتباط باشید.

جهت مشاهده ساعات پاسخگویی تلفنی و پشتیبانی به صفحه تماس با ما مراجعه نمائید.

تحویل کالا:

تمام محصولات سایت بصورت دیجیتال میباشد، تحویل محصولات بصورت آنی یا نهایت با 48 ساعت زمان میباشد. یک سری از محصولات بلافاصله بعد از خرید داخل حساب کاربری نمایش داده شده و به ایمیل نیز ارسال میگردد.

تمامی محصولات بصورت کد دیجیتال میباشد و در اکثر موارد ارائه امکان تحویل اسکن گیفت کارت یا هر گونه رسید پرداخت مالی وجود ندارد.

مرجوعی کالا:

طبق اصول تجارت الکترونیک، کالاهایی که بصورت دیجیتال میباشد امکان مرجوعی ندارد.

طبق قوانین فروشگاه پرشین گبفت کارت دات کام به هیچ عنوان محصول فروخته شده مرجوع نمیشود.

درخواست مرجوعی فقط در صورتی قابل قبول میباشد که کارشناسان فروش تشخیص دهند که مرجوع کردن محصول خریداری شده ضرری متوجه این مجوعه نمیکند ( این در صورتی میباشد که محصول خریداری شده به مشتری تحویل داده نشده است) .

در صورتی که مشتری محصولی را خریداری کرده باشد و با تشخیص کارشناس فنی مشخص شود که محصول باید تعویض یا مرجوع شود، مشتری میتواند محصول را مرجوع و جایگزین دریافت کند (این مورد شامل محصولاتی که از سمت کمپانی اصلی مورد تحریم و سخت گیری قرار گرفته باشد نمیشود مانند گوگل پلی، استیم، ریزر و …) .

در صورتی که مشتری محصولی را خریداری کرده باشد و زودتر از زمان تحویل درخواست مرجوع کردن خرید و استرداد وجه نماید، درصدی از مبلغ خرید ایشان به عنوان وجه التزام با توجه به آگاهی ایشان از قوانین سایت کسر و سپس به ایشان عودت داده میشود ( درصد کسر شده ۱۰درصد میباشد).

قوانین کلی :

بعد از صفحه پرداخت برای تایید شماره موبایل و در صورت لزوم تایید شماره ثابت و همچنین برای خریدهای بالاتر ارسال عکس کارت ملی و کارت بانکی وارد مرحله احراز هویت خواهید شد. این مورد از قوانین سایت پرشین گیفت کارت میباشد در صورت عدم پذیرش این مرحله احتراما از سایت دیگری خرید بفرمائيد.

در صورتی که کارشناسان و تیم پشتیبانی پرشین گیفت کارت تراکنش های مشکوک مشاهده کنند و یا در هر زمان که مورد نیاز باشد میتوانند درخواست احراز هویت از کاربر نماید.

از آنجا که احراز هویت سنی و قانونی خریدار در خرید اینترنتی غیر ممکن و امری خارج از حیطه دسترسی این سایت می باشد، بدیهی است که تشخیص خرید برای افراد زیر ۱۸ سال میسر نمی باشد. با توجه به اینکه محصول این فروشگاه یک محصول دیجیتالی است، پس قابل عودت نمی باشد. لذا پس از تحویل محصول به خریدار، این فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در خصوص چون و چرای آن ندارد.

سازنده حساب کاربری حق خرید برای اشخاص دیگر و یا خرید با کارت بانکی دیگران را ندارد. الزامیست که هر شخص باید برای خود اقدام به ساخت اکانت نماید و با کارت بانکی خود خرید را انجام دهد.

از آنجایی که تمامی قیمت ها بر اساس نوسانات دلار تنظیم میشود و سفارش ها (حتی سی پی کالاف دیوتی موبایل) از طریق سرور آن انجام می پذیرد لذا چنانچه قیمت هر محصول ، زمان ثبت سفارش با قیمت آن هنگام تحویل و شارژ ، مغایرت و افزایش داشته باشد ، ما به التفاوت قیمت بر عهده مشتری می باشد.

چنانچه کاربر سفارشی را به هر دلیلی لغو کند ، باید توسط تیم پشتیبانی پرشین گیفت کارت احراز هویت گردد، سپس 10% از مبلغ کل کسر می گردد و مابقی طی 3 الی 5 روز کاری به حساب کاربر واریز خواهد شد. لازم به ذکر است شخصی که قصد احراز هویت دارد الزاما باید بالای ۱۸ سال سن داشته باشد، صاحب کارت ملی و کارت بانکی که از سایت خرید کرده است، باشد.

چنانچه موجودی محصولی در پرشین گیفت کارت به اتمام رسیده باشد ، حتی پس از اینکه کاربر سفارش را ثبت کند ، حق کنسل کردن آن سفارش و یا مسترد کردن وجه سفارش ٬ نزد پرشین گیفت کارت محفوظ است.

فروشگاه پرشین گیفت کارت این حق را داراست که فروش محصولات را بدون اطلاع قبلی متوقف کند همچنین در زمان توقف فروش همه یا تعدادی از سفارشاتی که ثبت شده پیش از توقف فروش تکمیل خواهد شد.

در زمان ثبت سفارش حتما اطلاعات را به صورت حقیقی و کامل وارد نمائيد تا در صورت به وجود آمدن مشکل قابل پیگیری باشد .چنانچه اطلاعات نادرست یا ناقص ثبت شود سفارش قابل پیگیری نخواهد بود.

امید است بتوانیم در کنار شما عزیزان و با عنایت پروردگار خدمات خوب و شایسته ای را ارائه دهیم و در جهت پیشرفت روز افزون و پیشبرد اهداف عالی گام برداریم.

باتشکر

مدیریت پرشین گیفت کارت