گیفت کارت پلی استیشن انگلیس

کنسول PS یا PS4 انگلیس به صورت چند رسانه ای و چند منظوره ای در سال ۱۹۸۸ توسط سونی به منظور سرگرمی و نوعی بازی برای مخاطبین طراحی شده است. هدف اصلی سونی از اختراع پلی استیشن انگلیس؛ فراهم کردن وسیله ای برای بازی کودکان وحتی بزرگسالان است اما رفته رفته با گذر زمان تغییراتی در این حیطه به وجود آمد. برای خرید گیفت کارت پلی استیشن انگلیس به سایت پرشین گیفت کارت مراجعه و سفارش خود را ثبت کنید.

گیفت کارت PS4 انگلیس

این کنسول پلی استیشن انگلیس به نوعی طراحی شده است که توانایی اجرا و خواندن سی دی های صوتی و اطلاعات را دارد.

با در دست داشتن PS پلاس انگلیس می توانید بازی های دلخواه خود را به صورت آنلاین و اینترنتی انجام دهید.

هدف ساخت PS4 انگلیس گسترش و وسعت دادن به دامنه بازی های مختلف است که از جهت کیفیت و تنوع کامل شده اند و توانسته از رقبای خود پیشی گیرد.

قابلیت های پلی استیشن ۴

  • اجرای بازی های چند نفره ویدیویی
  • توانایی روشن کردن تلویزیون با استفاده از PS4
  • شارژ کردن کنترلر با شارژر موبایل

کنسول پلی استیشن حاوی یک دسته کنترل به نام DualShock 4 برای بازی کردن می باشد که امکاناتی نظیر اسپیکر ، صفحه لمسی و … دارد.

سونی با پلی استیشن پا در میدان رقابت گذاشته و موفق شده افراد زیادی را به خود جذب کند.

آموزش یافتن کشور اکانت ps4 | playstation

خرید گیفت کارت پلی استیشن پوند انگلیس

با ساخت اکانت PSN پلاس انگلیس و خرید گیفت کارت PS4 انگلیس می توانید حساب کاربری خود را به میزان اعتبار گیفت کارت خریداری شده شارژ نمایید و تا پایان اعتبار آن استفاده لازم را داشته باشید.

نکته: تمام گیفت کارت پلی استیشن انگلیس در همه کنسول PSN جواب خواهد داد.

نکته: در هنگام خرید گیفت کارت به کشور اکانت خود دقت کنید. اگر قصد خرید گیفت کارت PS4 انگلیس دارید اطمینان داشته باشید که کشور اکانت ساخته شده انگلیس باشد، در غیر این صورت امکان استفاده از آن را نخواهید داشت.

برای خرید گیفت کارت پلی استیشن با آیپی غیر از ایران کد گیفت کارت PSN خود را وارد کنید.

خرید گیفت کارت پلی استیشن آمریکا

نکته: از خرید گیفت کارت های رایگان به صورت کاملا جدی خودداری کنید زیرا امکان بلاک یا مسدود شدن حساب کاربری شما از سمت سونی بسیار است.

قابل ذکر می باشد که اعتبار موجود در گیفت کارت ها به هیچ عنوان قابل انتقال به شخص دیگر و قابل شارژ مجدد نمی باشد و پس از به اتمام رسیدن موجودی آن ، مجدد باید گیفت کارت دیگر خریداری کنید و حساب کاربری خود را شارژ نمایید.