جهت مشاهده قیمت ها لطفا در سایت ثبت نام کنید. برای ثبت نام دکمه  خرید و تحویل آنی را کلیک کنید.

پس از ثبت نام پنل تخفیف برای شما فعال می گردد.

گیفت کارت ۵ دلاری گوگل پلی امریکا
خرید گیفت کارت -تحویل آنی

گیفت کارت ۵ دلاری گوگل پلی امریکا

گیفت کارت گوگل پلی ۵ دلاری

گیفت کارت گوگل پلی چیست و چه کاربردی دارد؟ چگونه می توان انواع گیفت کارت گوگل پلی ۵ دلاری را خریداری نمود؟

اگر با دنیای اینترنت آشنایی چندانی نداشته باشید باز هم اسم سرویس گوگل پلی را شنیده اید. روزانه هزاران برنامه کاربردی، کتاب، اپلیکیشن بسیار تاثیر گذار از این سرویس معتبر گوگل دانلود و خریداری می شود. در این مطلب قصد داریم با سرویس گوگل پلی و نحوه خرید از آن بیشتر آشنا شویم با ما همراه باشید.

سرویس گوگل پلی و اهمیت آن

با گسترش استفاده از گوشی ها و برنامه های اندرویدی روز به روز نیاز به برنامه های اندرویدی بیشتر احساس می شود. این برنامه ها در سایت ها و سرویس های زیادی ارائه می شود اما گوگل پلی مطمئن ترین سرویس برای خرید و دریافت این برنامه ها می باشد.

گوگل پلی که قبلا با نام Google store شناخته می شده است میلیون ها برنامه اندرویدی، اپلیکیشن، بازی، مجله و کتاب متنوع را در اختیار کاربران خود قرار می دهد تا بتوانند با اطمینان خاطر از برنامه های مورد نیاز خود استفاده نمایند.

اگرچه تعداد برنامه ها ، فیلم و بازی های این سرویس بصورت کاملا رایگان در اختیار کاربران جهان قرار می گیرد اما در این میان برخی از بازی ها، کتاب و برنامه ها هستند که برای استفاده از آنها باید هزینه ای پرداخت شود.

در واقع دسته ای از برنامه ها را باید کاملا خریداری نمود و دسته ای از آنها هم بصورت in app purchase بوده یعنی پس از خرید برای استفاده از برخی قابلیت های برنامه مورد نظر باید هزینه ای پرداخت شود.

گیفت کارت 5 دلاری گوگل پلی امریکا

فروش انواع گیفت کارت google play

نحوه خرید برنامه های گوگل پلی

گوگل پلی سه راه مجزا را در اختیار کاربران قرار داده است که از طریق آن می توانند برنامه های پولی گوگل پلی را خریداری نمایند.  این سه راه بصورت زیر طبقه بندی می شوند.

 • استفاده از ویزا کارت مجازی

  با استفاده از یک ویزا کارت مجازی می توانید از طریق گوگل والت گوگل پلی به کیف پول خود اعتبار اضافه نمایید یا اینکه مستقیم برنامه یا بازی و سایر محصولات گوگل پلی را خریداری نمایید.

  ویزا کارت های مجازی انواع گوناگونی دارند که می توانند نه تنها برای خرید در گوگل پلی بلکه برای سایر سرویس های آنلاین نیز بکار گرفته شوند.

 • تهیه حساب پی پال و اضافه کردن آن به حساب گوگل پلی

  این شیوه در حال حاضر برای کابران ایرانی بسیار سخت است چرا که پی پال کاربران ایرانی را تحریم نموده و در صورت شناسایی حساب یک ایرانی آن را حذف خواهد کرد و موجودی آن را هم پس نخواهد داد.

 • استفاده از گیفت کارت گوگل پلی

  استفاده از گیفت کارت های مخصوص گوگل پلی راحت ترین و مطمن ترین شیوه برای خرید از این سرویس می باشد. در واقع برای ایرانیان این شیوه راحت تر از دو شیوه دیگر خواهد بود. در ادامه انواع گیفت کارت گوگل پلی را به شما معرفی خواهیم کرد.

آموزش استفاده یا نحوه شارژ گیفت کارت گوگل پلی

گیفت کارت گوگل پلی ۵ دلاری – خرید گیفت کارت ۵ دلاری گوگل پلی

همانطور که گفته شد گیفت کارت های گوگل پلی انواع گوناگونی دارند و با توجه به اعتبار و مبلغی که روی کارت وجود دارد اغلب نامگذاری می شوند. مدت ها بود که کاربران اندروید به دنبال خرید گیفت کارت ۵ دلاری گوگل پلی امریکا برای شارژ اکانت خود بودند.

اکنون می توانیم این مژده را به شما بدهیم که سایت giftcard.ir برای اولین بار در ایران گیفت ۵ دلاری گوگل پلی امریکا را به دیگر محصولات سایت اضافه نموده است. گیفت کارت گوگل پلی ۵ دلاری گیفت کارتی است که دارای ۵ دلار اعتبار بوده و شما می توانید به اندازه ۵ دلار از سرویس گوگل پلی خرید نمایید.

دقت داشته باشید برخی از گیفت کارت های گوگل پلی قابل شارژ هستند یعنی شما می توانید پس از خرید از طریق پنل کارت خود، آن را مجددا شارژ نمایید و برای خریدهای بعدی از آن استفاده نمایید اما برخی از آنها بیشتر حالت یکبار مصرف دارند و فقط یکبار قابل استفاده هستند.

 گیفت کارت هدیه گوگل پلی قابلیت و امتیازات زیر را برای شما فراهم می نماید که در نوع خود خاص و کم نظیر است.

 • برنامه های اندرویدی که قیمت آنها کمتر از ۵ دلار می باشد را در گوگل پلی خریداری نمایید.
 • برخی از کتاب ها و فیلم های گوگل پلی قیمتی کمتر از ۵ دلار دارند که با این گیفت کارت قابل خرید است.
 • اشتراک های درون برنامه ای گوگل پلی نیز اگر قیمتی کمتر از ۵ دلار داشته باشند با این گیفت کارت قابل خرید هستند.
 • شما می توانید با این گیفت کارت ابزارهای آنلاین بسیار مفید گوگل پلی را خریداری نمایید.
 • گیفت کارت های گوگل پلی را می توانید به عنوان یک هدیه برای کسانی در نظر بگیرید که عاشق بازی های آنلاین گوگل پلی هستند. این افراد می توانند با این گیفت کارت اشتراک ویژه بازی های آنلاین گوگل پلی را تهیه نموده و از بازی های یک نفره و حتی چند نفره هم لذت ببرند.

از این پس می توانید با خرید گیفت ۵ دلاری گوگل پلی امریکا google play به مقدار نیاز اکانت گوگل پلی خود را شارژ نمایید.


گیفت کارت ۵ دلاری گوگل پلی امریکا ، گیفت کارت ۵ دلاری گوگل ارزان ، گیفت کارت ۵ دلاری گوگل پلی ، خرید گیفت ۵ دلاری گوگل پلی ،
خرید گیفت کارت ۵ دلاری گوگل پلی امریکا معتبر ، گیفت ۵ دلاری گوگل پلی امریکا ، گیفت کارت ۵ دلاری google play امریکا ، خرید گیفت کارت ۵ دلاری گوگل پلی اصل
گیفت ۵ دلاری گوگل پلی امریکا ارزان ، خرید گیفت کارت گوگل ۵ دلاری ارزان ، 
خرید گیفت کارت ۵ دلاری گوگل پلی اورجینال
خرید گیفت کارت ۵ دلاری google play امریکا ، گیفت کارت ۵ دلاری google play رایگان ، گیفت ۵ دلاری گوگل پلی امریکا معتبر