جهت مشاهده قیمت ها لطفا در سایت ثبت نام کنید. برای ثبت نام دکمه  خرید و تحویل آنی را کلیک کنید.

پس از ثبت نام پنل تخفیف برای شما فعال می گردد.

گیفت کارت 30 دلاری پلی استیشن امریکا PSN
خرید گیفت کارت و تحویل آنی

گیفت کارت 30 دلاری پلی استیشن امریکا PSN

خرید گیفت کارت 30 دلاری پلی استیشن psn

همه چیز درباره خرید گیفت کارت 30 دلاری پلی استیشن ، کاربرد این گیفت کارت و نحوه استفاده از گیفت 30 دلاری پلی استیشن امریکا را در این مطلب بخوانید.

محبوبیت بالای بازی های پلی استیشن باعث شده است که روز به روز خرید گیفت کارت های پلی استیشن گسترش یابد. این نوع گیفت کارت که فقط برای خرید از فروشگاه سونی بکار می رود قابلیت های زیادی دارد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

قبل از آنکه به معرفی گیفت کارت 30 دلاری امریکا PSN و نحوه خرید آن اشاره کنیم لازم است بدانید که گیفت کارت چیست و با انواع آن آشنا شوید.

آیا گیفت کارت ها نیز دارای قابلیت های منحصر به فردی هستند؟ آیا فقط گیفت کارت پلی استیشن برای خرید بازی های پلی استیشن بکار می رود یا سایر گیفت کارت ها را نیز می توان در استور سونی بکار برد؟

گیفت کارت چیست و چه کاربری دارد؟

گیفت کارت به کارت های فیزیکی گفته می شود که مشابه کارت های هدیه ای هستند که در ایران توسط بانک ها ارائه می شود. این کارت های فیزیکی دارای اعتبار مشخصی بوده و برای اهداف خاصی بکار می رود.

برای مثال گیفت کارت گوگل پلی برای خرید بازی ها و برنامه های پلی استور بکار می رود و غیر از این فروشگاه نمی توان با این کارت در فروشگاه دیگری خرید نمود.

نحوه استفاده و شارژ گیفت کارت پلی استیشن PS4 PSN

گیفت کارت های پر کاربرد

همانطور که گفته شد گیفت کارت های زیادی وجود دارد که هر کدام برای موارد خاصی بکار می رود. در زیر لیستی از گیفت کارت های پر کاربرد را به شما معرفی می کنیم:

  • گیفت کارت محبوب بازی های ایکس باکس که برای خرید انواع بازی از فروشگاه محبوب مایکروسافت بکار می رود و با نام گیفت کارت ایکس باکس عرضه می شود. این نوع گیفت کارت انواع مختلفی دارد که معمولا با میزان اعتبار آنها نامگذاری می شود.
  • نمونه دیگری از گیفت کارت های محبوب و پرکاربرد گیفت کارت گوگل پلی است . این گیفت کارت نیز همانطور که گفته شد فقط برای خرید از فروشگاه گوگل پلی جهت خرید بازی ، اپلیکیشن و … بکار می رود.
  • گیفت کارت آیتونز یکی از پر کاربردترین گیفت کارت های موجود است که معمولا برای خرید بازی ها و برنامه های مورد نیاز محصولات اپل بکار می رود.
  • گیفت کارت پلی استیشن یکی دیگر از انواع گیفت کارت های محبوب است که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت.

گیفت کارت پلی استیشن و پلی استیشن پلاس چیست؟

یکی از بهترین گیفت کارت هایی که عرضه می شود ، گیفت کارت پلی استیشن است. اگر جزو علاقمندان به بازی های پلی استیشن باشید و پلی استیشن 3 و 4 را خریداری و از آن استفاده می کنید برای خرید امکانات پیشرفته آن باید حتما یک گیفت کارت پلی استیشن در دست داشته باشید.

این گیفت کارت فقط مخصوص بازی های پلی استیشن و پلی استیشن پلاس است و برای خرید از سایر فروشگاه ها کاربردی ندارد.

خرید کد 20 درصد تخفیف پلی استیشن

گیفت کارت 30 دلاری پلی استیشن امریکا PSN چیست؟

همانطور که گفته شد نامگذاری گیفت کارت ها با توجه به اعتبار آنها صورت می گیرد. بنابراین گیفت کارت پلی استیشن 30 دلاری به گیفت کارتی گفته می شود که دارای 30 دلار اعتبار می باشد و با شارژ آن ، به میزان 30 دلار به موجودی اکانت شما اضافه می گردد.

کاربرد گیفت کارت پلی استیشن 30 دلاری

گیفت کارت 30 دلاری پلی استیشن را می توان برای موارد زیادی بکار برد. از جمله کاربردهای این گیفت کارت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • با استفاده از این گیفت کارت می توان برای خرید بازی های پلی استیشن پلاس استفاده کرد.
  • با استفاده از این گیفت کارت می توان برای دریافت تخفیفات ویژه فروشگاه سونی استفاده کرد.
  • بهترین آلبوم های موسیقی که توسط فروشگاه سونی ارائه می شود با این گیفت کارت قابل خرید است.
  • با استفاده از گیفت کارت پلی استیشن 30 دلاری می توان برخی از بازی های پلی استیشن و پلی استیشن پلاس را پیش خرید کرد.
  • جدیدتری بازی های آنلاین پلی استیشن را می توان بوسیله این گیفت کارت خرید.

خرید و استفاده از گیفت کارت پلی استیشن 30 دلاری

برای تهیه گیفت کارت 30 دلاری پلی استیشن می توانید پس از ثبت نام این محصول را خریداری نمایید. پس از تکمیل فرآیند خرید شما یک کد دریافت می کنید که با وارد کردن این کد داخل اکانت پلی استیشن می توانید آن را شارژ نموده و جهت خرید انواع بازی ها استفاده نمایید.


خرید گیفت کارت 30 دلاری پلی استیشن PSN ٬‌ گیفت 30 دلاری پلی استیشن امریکا رایگان ٬ گیفت کارت 30 دلاری PSN تحویل آنی
دریافت گیفت کارت 30 دلاری امریکا PSN ٬‌ گیفت کارت 30 دلاری پلی استیشن امریکا PSN ارزان ٬ گیفت کارت 30 دلاری PSN
گیفت کارت 30 دلاری پلی استیشن PSN رایگان ٬‌ گیفت کارت 30 دلاری PSN ٬ گیفت کارت 30 دلاری PSN ، گیفت کارت 30 دلاری پلی استیشن PSN
گیفت کارت 30 دلاری پلی استیشن PSN ٬‌ گیفت کارت 30 دلاری پلی استیشن PSN ، گیفت کارت 30 دلاری PSN