جهت مشاهده قیمت ها لطفا در سایت ثبت نام کنید. برای ثبت نام دکمه  خرید و تحویل آنی را کلیک کنید.

پس از ثبت نام پنل تخفیف برای شما فعال می گردد.

گیفت کارت اپل آیتونز 100 دلاری امریکا - 1
خرید گیفت کارت و تحویل آنی

گیفت کارت اپل آیتونز ۱۰۰ دلاری امریکا

گیفت کارت آیتونز اپل ۱۰۰ دلاری

آیا می دانید چگونه با استفاده از گیفت کارت آیتونز اپل ۱۰۰ دلاری می توان از آیتونز استور خرید کرد؟ آیا با این گیفت کارت می توان از تخفیفات آیتونز هم بهره مند شد؟

آیتونز یکی از برنامه های کاربردی خرید محصولات دیجیتال شرکت اپل است. این برنامه حکم یک فروشگاه را دارد که در آن انواع موسیقی، فیلم، بازی و کتاب های صوتی بصورت اورجینال در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

آیتونز جزو فروشگاه هایی است که در حال حاضر برای ایرانیان تحریم است اما خوشبختانه کاربران ایرانی هم با تغییر IP به غیر از ای پی ایران می توانند از امکانات استور ایتونز استفاده نمایند.

اما مساله مهم در مورد فروشگاه آیتونز این است که برای خرید محصولات این فروشگاه لازم است شما با استفاده از یک گیفت کارت آیتونز ابتدا حساب کاربری خود را شارژ کنید. ممکن است اکنون این سوال برای شما پیش بیاید که گیفت کارت آیتونز چیست و چطور می توان آن را خریداری کرد؟

گیفت کارت آیتونز اپل چیست؟

همانطور که گفته شد برای خرید از فروشگاه آیتونز شما به یک گیفت کارت آیتونز اپل نیاز دارید. این گیفت کارت مشابه تمام کارت های هدیه دیگر دارای یک اعتبار مشخص است و فرد می تواند با شارژ آن در اپل ایدی از اعتبارش استفاده نماید .

این گیفت کارت مخصوص خرید از فروشگاه آیتونز است و برای سایر فروشگاه ها کاربرد ندارد. این کارت تاریخ انقضا نداشته و یک بار مصرف می باشد و فرد می تواند به اندازه اعتبار کارت و شارژ آن در اپل ایدی از فروشگاه آیتونز خرید کند.

آیا می دانید گیفت کارت آیتونز اپل ۱۰۰ دلاری چه کاربردی دارد؟

به گیفت کارت آیتونزی که دارای ۱۰۰ دلار اعتبار باشد، گیفت کارت آیتونز اپل ۱۰۰ دلاری گفته می شود. این کارت به شما این امکان را خواهد دارد که به اندازه ۱۰۰ دلار از آیتونز خرید نمایید. شما می توانید اعتبار اپل ایدی خود را توسط حساب کاربری خود به حساب فرد دیگری انتقال دهید.

برای این منظور پیشنهاد می کنیم مقاله ی زیر را حتما بخوانید:

نحوه ی انتقال اعتبار اپل ایدی

هر  گیفت کارت آیتونز کاربردهای زیادی دارد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • می توانید تمام موسیقی ها، فیلم ها، بازی و کتاب های صوتی آیتونز را خریداری کنید.
  • می توانید از تخفیفات ویژه این فروشگاه در بازه های زمانی مختلف سال بهره مند شوید.
  • می توانید جزو اولین کسانی باشید که از جدیدترین محصولات آیتونز خبردار می شود و آپدیت های جدید بازی ها را نیز دریافت کنید.
  • با استفاده از انتقال اعتبار اپل ایدی می توانید برای دوستان و خانواده خود اعتبار هدیه بفرستید یا بطور مستقیم یک گیفت کارت آیتونز خریداری کنید و هدیه بدهید.

نحوه خرید و استفاده از گیفت کارت آیتونز

حال که با گیفت اپل آیتونز ۱۰۰ دلاری امریکا آشنا شدید و کاربردهای آن را شناختید وقت آن رسیده که با فرآیند خرید آن آشنا شوید.

برای خرید گیفت کارت ها لازم نیست به فروشگاه های خارجی مراجعه کنید در ایران فروشگاه های زیادی این گیفت کارت را عرضه می کنند. اکنون شما می توانید از سایت پرشین گیفت کارت این محصول را انتخاب کرده ، پس از انجام فرایند ثبت نام و سپس پرداخت اینترنتی کد گیفت کارت مورد نظر خود را دریافت کنید.

مشاهده و خرید گیفت کارت ایتونز

حال شما یک کد در اختیار دارید که می توانید با کمک آن اکانت آیتونز اپل خود را شارژ کنید.

وارد برنامه آیتونز شوید و به صفحه ردیم کردن کد گیفت کارت بروید. با وارد کردن کد مورد نظر اکانت شما شارژ می شود از این پس با مراجعه به قسمت فروشگاه این برنامه می توانید هر کدام از محصولات آیتونز را خریداری کنید.

حتما بخوانید:

افزایش امنیت اپل ایدی

دقت داشته باشید به هیچ وجه اطلاعات اکانت خود را در اختیار فرد دیگری قرار ندهید چون هر کد گیفت کارت را می توان برای شارژ یک اکانت بکار برد. در هنگام خرید ، حتما به کشور عرضه کننده گیفت کارت دقت کنید چون شما تنها از گیفت کارتی می توانید استفاده کنید که کشور آن با کشور اپل ایدی شما یکسان باشد.

لازم به ذکر است استفاده از گیفت کارت های اپل یا ایتونز رایگان به هیچ عنوان معتبر نبوده و موجب بلاک و بسته شدن اکانت شما می گردد و صرفا جنبه ی تبلیغاتی دارد.

برای اطلاع از نحوه ی استفاده از گیفت کارت های ایتونز می توانید به بخش آموزش ها مراجعه نمایید.خرید گیفت کارت اپل آیتونز ۱۰۰ دلاری امریکا ، گیفت اپل آیتونز ۱۰۰ دلاری امریکا , گیفت کارت آیتونز ۱۰۰ دلاری امریکا , گیفت کارت اپل ۱۰۰ دلاری امریکا
گیفت کارت آیتونز ۱۰۰ دلاری امریکا , خرید گیفت کارت اپل آیتونز ۱۰۰ دلاری امریکا , گیفت کارت اپل ۱۰۰ دلاری امریکا ، گیفت اپل آیتونز ۱۰۰ دلاری امریکا